menstruacni-kalhotky.cz

Menstruační kalhotky Love Luna

Vstup menstruačních kalhotek Love Luna na český trh vyvolal obrovský zájem žen, které dříve neměly chuť tuto variantu menstruační hygieny používat. Hlavním důvodem je cenová dostupnost těchto australských kalhotek. Jsou tak zajímavé i pro ženy, které do nevyzkoušeného produktu nechtěly ihned investovat vysoké částky. Nabídka této značky je opravdu široká, proto si vybere každá žena.

Rovnou ve třech střizích zde najdeme klasické menstruační kalhotky. Novinkou této značky je elegantní model LUXE, který se vyrábí ve dvou střizích. Další střih je pak ušitý z bambusového materiálu a má prodlouženou savou vrstvu. Ženy, které trpí inkontinencí, si mohou vybrat některé z inkontinenčních kalhotek Love Luna. Tato značka myslela také na mladé dívky, pro které šije barevné bavlněné menstruační kalhotky Love Luna ve dvou barevných provedeních a střizích, to vše v dětských velikostech.

Menstruační kalhotky Love Luna Midi/Bikini

Tyto dva modely se hodí pro každodenní nošení. Menstruační kalhotky Love Luna Midi a Love Luna Bikini se vyrábí z elegantního mikrovlákna a mají čtyři funkční vrstvy. Jsou silné pouhé 3 mm, což zajišťuje diskrétní nošení. Jejich absorpce odpovídá 2 až 3 tampónům, tedy asi 10 – 15 ml. Variantu Midi můžete kromě klasické černé pořídit také ve variantě Nude, Dusty Blue a Plum.

Love Luna Full

Menstruační kalhotky Love Luna Full se šijí z příjemné, měkké bavlny a poskytují tak to největší pohodlí. Provedení do pasu hezky sedí a snadno se přizpůsobí ženským křivkám. Tento střih výrobce nabízí ve variantě Dusty Blue, Plum a černé. Savost kalhotek by měla odpovídat 3 až 4 tampónům, respektive 15 – 20 ml. Je to sice více než u předchozích variant, ale pokud máte silnou menstruaci, doporučujeme vyzkoušet spíše kalhotky Meracus Everyday Plus nebo například Dorina Midi. Tento model tvoří čtyři ochranné vrstvy, které jsou v zadní části protažené až k horní gumičce. Ženy se slabší menstruací je díky tomu mohou využít také na spaní.

Love Luna LUXE

Model Luxe přidal výrobce do své nabídky jako poslední. Jedná se o elegantní provedení střihů Midi a Full. Menstruační kalhotky Love Luna LUXE Midi se hodí pro ženy se slabší menstruací, absorbují 10 – 15 ml. Střih je spíše sportovnější a zakoupíte je v černém, nebo Putty Pink provedení. Kalhotky LUXE Full se hodí pro každodenní nošení při středně silné menstruaci, jejich absorpce je 15 – 20 ml. Některé ženy jistě ocení jejich vysoký pas pro maximální pohodlí. Stejně jako u předchozího střihu v nabídce naleznete Putty Pink a černou variantu.

Love Luna Bamboo

Také tento model, který je ušitý z bambusové látky, se hodí na každodenní nošení pro všechny ženy. Savost má stejnou jako varianta Full, tedy 15 – 20 ml, proto je vhodný pro slabší a středně silnou menstruaci, pro silnou menstruaci pak v kombinaci s menstruačním kalíškem, menstruační houbou nebo s tampónem. Menstruační kalhotky Love Luna Bamboo mají funkční vrstvu protaženou jak k zadní, tak i přední gumičce, perfektní ochranu vám tak zajistí i během noci.

Love Luna pro dívky

Z pohodlného bavlněného úpletu se v dětských velikostech šijí dívčí menstruační kalhotky Love Luna. Vybírat můžete ze dvou sportovních střihů (Bikini a Shortie), a také několika barevných provedení. Kalhotky absorbují 10 – 15 ml, což odpovídá kapacitě dvou až tří tampónů. Jejich nošení je velmi diskrétní, protože jsou tenké a vypadají jako běžné spodní prádlo. I mladé dívky se tak mohou těšit z této příjemné alternativy menstruační hygieny. Další varianty dívčích menstruačních kalhotek naleznete u značky Modibodi.

Inkontinenční kalhotky Love Luna

Díky těmto kalhotkám se již žádná žena trpící inkontinencí nemusí obávat smíchu, kýchnutí, či zvedání se. Inkontinenční kalhotky jsou pohodlnou a elegantní alternativou k jednorázovým vložkám. Protože má moč a krev rozdílnou konzistenci, je toto prádlo opatřeno speciálními patentovanými švy, které jsou zabezpečeny proti jakémukoli úniku. Kalhotky mají 5 ultratenkých vrstev, které vám zaručí pohodu bez pocitu vlhkosti. První tři vrstvy jsou navíc antibakteriální a protizápachové, můžete tak zůstat v klidu a bez starostí, klidně i při cestování!

Složení všech variant menstruačních kalhotek Love Luna najdete na této stránce.

Jak se menstruační kalhotky Love Luna používají?

Určitě doporučujeme kalhotky poprvé vyzkoušet doma. Využijte k tomu volný den, kdy budete mít dostatek prostoru prozkoumat, jak vaše nová menstruační pomůcka vlastně funguje. Nebudete mít obavy z protečení a snadno zjistíte, jak dlouho můžete menstruační kalhotky Love Luna bezpečně nosit. Při každém dalším nošení už budete vědět, po jaké době kalhotky naplní svou kapacitu.

Pokud byste ráda prodloužila výdrž kalhotek, zkombinujte je s další menstruační pomůckou. Nejvhodnější je třeba menstruační kalíšek, nebo klasický tampón. Kalhotky v takovém případě poslouží jako pojistka. Poté už si budete jistá kalhotkami, jejich kapacitou, a můžete je nosit kdykoliv a kdekoliv.

Jak menstruační kalhotky Love Luna prát?

  1. Ve studené vodě kalhotky propláchněte. Pokračujte do té doby, dokud nebude odtékající voda čistá.

2. Vložte kalhotky do sáčku na praní a spolu s ostatním prádlem vyperte v pračce na teplotu 30°.

3. Kalhotky nechte uschnout. Věděly jste, že sluneční světlo má antibakteriální efekt, který produktům Love Luna prospívá?

Menstruační kalhotky Love Luna perte v tekutém pracím prostředku. Nepoužívejte změkčovače, bělidla ani aviváže. Prádlo by také nemělo přijít do sušičky.

Pokud budete o kalhotky správně pečovat, jejich životnost dosáhne 9 – 12 měsíců.